Csinfó fórum
Helló, vendég
Kérjük, hogy jelentkezz be vagy regisztrálj.    Elfelejtetted a jelszavadat?
Segítség!
(1 fő olvassa) 1 vendég
Általános
A végére Kedvencekhez hozzáadta: 1
TÉMA: Segítség!
tarkinca (Felhasználó)
Fresh Boarder
graphgraph
A felhasználó távol van Kattints ide a felhasználó profiljának megtekintéséhez
Vá: Segítség! 5 éve, 11 hónapja Karma: 0  
Gabica,
Könnyű tanácsot osztogatni,mert nem kerül semmibe,DE ha nem tudsz igazán kielégítő,megnyugtató megoldást,ne csinálj semmit,ami nem visszafordítható,megmásítható később!!Miután lényegében nem kell azonnal döntened,hirdesd meg a fiút,lehet találsz neki egy jó gazdit és megnyugodhatsz.Az ivartalanítás 8-10 eFt,fájdalom,kockázat,stb nincs benne.
Ennyi pénzért kapsz egy ketrecet,odateszed a lányok mellé,látják egymást,stb,ha kap elég törődést,nem lesz semmi baja.Nálam szétment fiú párok élnek egymás melletti ketrecben,mert hiába terveztem,ha ők máshogyan viselkedtek.Szépek egészségesek,napi szinten kapnak szeretgetést,kiengedve rohangálnak,semmi bajuk.A csini olyan állat,aki akár minden előzetes nélkül meghal és azt sem tudod miért,kitenni egy kockázatos beavatkozásnak semmiképpen nem lenne szabad.Húzd az időt!!Ami a párkapcsolatodat illeti,abból amit leírtál nem tennék rá egy kétfillérest sem!Bocsáss meg ,hogy ezt írom,de nemcsak a csinit veszítheted el,hanem saját magadat is!

Naplózott Naplózott  
  Az adminisztrátor megtiltotta a mindenki által történő hozzászólást.
Gabica (Felhasználó)
Fresh Boarder
graphgraph
Szia!
A fiú ivartalanításával kapcsolatban még nem döntöttem.
Párommal egyéb kérdésekben jól megvagyunk, de ő egy olyan személy, akit nem neveltek az állatok szeretetére. Az anyja a munka helyett a rokkantságba menekült és az hogy állandóan otthon volt és leste a szavait mint a pincsikutya ennek iszom a levét.Ehhez van hozzászokva.Harcolok vele nap mint nap mert képes arra, hogy a másik személyt elnyomja. Ha nem bírom tovább akkor lépni fogok, de Robint nem ajándékozom el az biztos. Akkor apámhoz kerülnek és nem lesz szenvedés a szoktatás. Szerencsére még van időm dönteni, lehet megtudom győzni páromat, hogy maradjanak ha meg nem akkor ő mehet a fenébe.

Naplózott Naplózott  
wormyke (Felhasználó)
Fresh Boarder
graphgraph
Sziasztok!

Van valami ötletetek miért alakul ki rózsaszín duzzanat a csinus nyakán?

Jó ideje nem látogattam az oldalt, többnyire személyes okokból..másfelől a csinusaim makk egészségesek már pár éve, leszámítva egy kis szőrgyűrűzést, hasmenést, vagy fog problémát. Ezeket már tudjuk kezelni, de ilyen jellegű duzzanat egyik csinemnél sem volt még. Ma megyünk dokihoz este, de nem bírtam magammal és kiolvastam a neten mi is lehet. Streptococcus-t írnak a külföldi oldalak, magyar oldalon nem találtam, illetve mirigyduzanatot. Fotót is találtam bár hála istennek nem ennyire csúnya Foltos duzzanata.

www.suite101.com/view_image.cfm/2345787

Bármi ötletet, véleményt szívesen fogadok, akár ide, akár pedig privátban is.

Köszi előre is!

Naplózott Naplózott  
wormyke (Felhasználó)
Fresh Boarder
graphgraph
Sziasztok!

Kiderült tegnap a RTG alapján, hogy a bal alsó egyik örlőfoga okozta a tályogot. Rendellenesen nőtt/nő sajnos befelé és az állkapcsát nyomta. Kinyitották a tályogot, ami hatalmas és most jó pár hétig nyitogatni kell neki és tisztítani. A fogaiból is kellett csiszolni, azóta az étvágya nem változott, még mindig zabagép, de sokkal jobban tud rágni. Megjegyzem fél évente hordjuk csiszolásra. Ami sajnos baj, hogy a fog ami a tályogot okozta elhalt, teljesen fekete és a nyelve felé nő, tehát amint a tályog begyógyult, ki kell húzni, vagy metszeni. Addig nem szabad mert akkor a szájába ürülhet a váladék és nem kifelé a tályogon keresztül.

Foltos egyébként 6 éve megvan és nagy spíler, túl vagyunk már vele szemproblémán, 1 1/2 hónapig tartó szörgyűrűzésen, aminek majdnem ivartalanitás lett a vége és egy másik tályogon (a hátán is volt mikor rosszul kapta a szurit). Nagy betyár

Gondoltam megírom, hogy ha ilyet lát egy csinigazdi azonnal doki és min. RTG. Fotót csinálnék de egyszerűen lehetetlen fotózni, mert a buksiját nem emeli fel és nem hagyja magát. Illetve most nem akarjuk még ezzel is kínozni. Esetleg megkérem a dokikat, hogy csináljanak róla képet. Hasznos lehet, én sem láttam ilyet előtte, bár remélem utoljára kellett nyitott tályogot megtekintenem.

Naplózott Naplózott  
Ancsa76 (Felhasználó)
Senior Boarder
graphgraph
Szia!

Mielőbbi szövődménymentes gyógyulást kívánok kis barátodnak.

Ancsa

Naplózott Naplózott  
Gabó (Felhasználó)
Junior Boarder
graphgraph
Szia! Én is mielőbbi gyógyulást kívánok a kis drágának. Ancsa, mi újság a picur szemével?

Naplózott Naplózott  
Az elejére

Kép találomra

Ki olvas minket

Oldalainkat 90 vendég böngészi

Szavazások

Ajándékoznál állatot?

Hirdetés